katarnia
logo

Podążaj z nami śladami przygody!

Kim jesteśmy?

Ludźmi pełnymi pasji i miłości do teatru i podróży.
Stworzyliśmy Teatr Trip, aby móc się spełniać zawodowo.
Naszym celem jest propagowanie szeroko pojętej kultury teatralnej wśród dzieci i młodzieży. Zarażamy bakcylem kulturalnych podróży i artystycznych wyzwań. Nasza praca, to ciągła przygoda.
Kochamy to, co robimy, dlatego robimy to dobrze.

W ramach naszych działań oferujemy:

– wystawianie autorskich, interaktywnych, edukacyjnych, a przede wszystkim pełnych magii i humoru spektakli dla dzieci
– autorskie, fabularyzowane programy animacyjne
– zorganizowanie autorskiej gry plenerowej, podczas której uczestnicy poznają historię danego miasta / miejsca rywalizując ze sobą i przy okazji świetnie się bawiąc oraz zdobywając nagrody
– warsztaty pełne pasji tworzenia
– organizację imprez rozrywkowo – kulturalnych oraz integracyjnych
– bogate programowo wyjazdy turystyczne
Jesteśmy w stanie zorganizować małą, kameralną imprezę, jak i kompleksowo zapewnić rozrywkę dla dzieci podczas imprez masowych. W naszym zespole znajdują się aktorzy, szczudlarze, bańkarze, tworzymy zwierzątka z baloników, malujemy dzieciom twarze, zapewniamy watę cukrową, popcorn, dmuchańce oraz wiele innych atrakcji. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – skontaktuj się z nami, aby określić profil imprezy i oczekiwania, a my nieodpłatnie i bez zobowiązań przygotujemy atrakcyjną cenowo ofertę pełną atrakcji.
Nasze hasło na 2015 rok to „Podążaj z nami śladami przygody”. Będzie nam przemiło, jeżeli zechcecie wciągnąć się w tę podróż razem z nami

Ania i Marcin

Aktualności

Nasze spektakle teatralne wyróżniają się interaktywnym charakterem, tak by zachęcić widzów do czynnego udziału w wydarzeniach scenicznych.

Teatr

Zapoznaj się z naszą ofertą spektakli:

Nasze usługi turystyczne opierają się na czynnym i twórczym wypoczynku skierowanym do dzieci i młodzieży szkolnej.

Turystyka

Oferta dla szkół

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek skierowanych do szkół podstawowych, gimnazjum oraz liceum, których celem jest wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Organizujemy gry miejskie, podchody, warsztaty artystyczne, zajęcia integracyjne oraz wycieczki fabularyzowane. Z nami tradycyjny wyjazd nabiera innowacyjnego kształtu, przestrzeń miejska zamienia się w szlak pełen przygód i tajemniczych zagadek.Współpracujemy z pilotami wycieczek oraz przewodnikami specjalizującymi się w prowadzeniu grup dzieci młodzieży z kraju jak i zza granicy. Wyjazdy prowadzimy w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim, ukraińskim, hiszpańskim oraz w gwarze śląskiej. Warsztaty artystyczne oraz zajęcia integracyjne prowadzone są przez specjalistów z danej dziedziny sztuki lub nauki, posiadających odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Oferta dla przedszkoli

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek skierowanych do przedszkoli, których celem jest wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Organizujemy warsztaty artystyczne, zajęcia integracyjne oraz wycieczki fabularyzowane. Z nami tradycyjny wyjazd nabiera innowacyjnego kształtu, przestrzeń miejska zamienia się w szlak pełen przygód i tajemniczych zagadek. Wiedza o kulturze oraz historii przekazywana jest w sposób niekonwencjonalny.Współpracujemy z pilotami wycieczek oraz przewodnikami specjalizującymi się w prowadzeniu grup dzieci. Warsztaty artystyczne oraz zajęcia integracyjne prowadzone są przez specjalistów z danej dziedziny sztuki lub nauki, posiadających odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zajęcia zawsze prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską z dużym doświadczeniem w pracy zarówno z osobami dorosłymi, jak i przede wszystkim z dziećmi i młodzieżą.

Rozwój

Rozwój

– warsztaty artystyczne podczas wycieczek szkolnych
– warsztaty z okazji półkolonii letnich oraz zimowych (jednodniowe oraz kilkudniowe)
– mini warsztaty aktorskie, będące uzupełnieniem pokazu spektaklu teatralnego
– stałe warsztaty teatralne dla instytucji kulturalnych oraz ośrodków edukacyjnych
– akademię teatralną
– warsztaty scenograficzne oraz projektowania kostiumów teatralnych
– warsztaty plastyczne
– warsztaty filmowe

– warsztaty telewizyjne
– warsztaty medialne
– warsztaty fotograficzne
– warsztaty PR
– warsztaty arteterapii
– warsztaty umiejętności interpersonalnych
– warsztaty – eksperymenty fizyczne i chemiczne
– warsztaty taneczne

Specjalizujemy się w warsztatach teatralnych (w języku polskim, angielskim oraz francuskim). Współpracujemy z osobami oraz firmami godnymi zaufania. Zajęcia zawsze prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską z dużym doświadczeniem w pracy zarówno z osobami dorosłymi, jak i przede wszystkim z dziećmi i młodzieżą.

Jesteśmy młodymi, kreatywnymi ludźmi pełnymi energii i zapału, jednocześnie posiadamy duże doświadczenie zawodowe.

Zespół

Zobacz kim jesteśmy oraz jakie są nasze kompetencje:

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji:

Do tej pory mieliśmy okazję występować na wielu scenach na terenie całej Polski. Wspólnym elementem była radość jaką udaje nam się wzbudzać na twarzach naszych najmłodszych widzów.

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji:

logo-gok-nowe-300x185
MOPT-e1415359267866-150x150
Południe
LOGO-ZP.org-300dpi-21x21cm-300x300

Kontakt

TEATRTRIP – podróże ze sceną

ul. Wierzbowa 6/3
41-600 Świętochłowice
biuro@teatrtrip.pl

Anna Bączek - Lieber - właściciel

tel. 503 606 301
ania@teatrtrip.pl

Marcin Lieber – koordynacja sprzedaży

tel. 504 156 998
marcin@teatrtrip.pl

Joanna Pelon – koordynacja sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii

tel. 0044 770 414 22 13
joanna.pelon@gmail.com

Posiadamy:
Gwarancję ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA o numerze M 202211
Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego o numerze: 905

Teatr Trip

Podązaj z nami śladami przygody!